Уже з 1 липня 2026 року пасажири більше не зможуть розплачуватися готівкою в автобусах у регіоні Vestfold. Головна мета цього нововведення – зробити поїздки швидшими та комфортнішими, а також створити безпечніші умови праці для водіїв. Про це повідомляють у відділі мобільності Vestfold fylkeskommune. Там наголошують, що відмова від готівки в салоні дозволить значно прискорити посадку […]
